Aktuality

Zúčastnili jsme se MČR na trenažérech

V malebném prostředí dvorany Hranického zámku proběhly 17. 12. 2022 Hranické zimní sprinty, první závody pro mládež i dospělé na pádlovacích trenažerech, které měly status Mezinárodního mistrovství České republiky. Závodilo se na distancích 500m a v supersprintu na 100m

Naše závodnice Michaela bílková a Laura Csomová se umístily na prvních 2 místech disciplínách 500m a supersprint 100m. Další foto a video zde.

4 Tituly z posledního mistrovství republiky v roce

24. a 25. října se konalo v Týně nad Vltavou Mistroství republiky na dlouhých tratích. Nejmladší závodníci závodili na 3kilometrové trati a starší kategorie na trati 5kilometrové, v sobotu na singlech a v neděli na deblech. Celkově získali přerovští závodníci 12 medailí a 4 tituly mistra republiky.

Pokračovat ve čtení “4 Tituly z posledního mistrovství republiky v roce”

Přerovští závodníci mají 7 titulů mistrů republiky!

Poslední červencový víkend se v Račicích konalo Mistrovství České republiky v rychlostní kanoistice, kde byl klub Kanoistiky Přerov zastoupen napříč téměř všemi kategoriemi od benjamínků až po veterány. Závodníkům se podařilo získat celkově 34 umístění na stupních vítězů, z toho 7 titulů mistrů republiky.

Pokračovat ve čtení “Přerovští závodníci mají 7 titulů mistrů republiky!”

Přerov přivezl 22 medailí

Od pátku 1. července do neděle 3. července se konal 3. závod Českého poháru v rychlostní kanoistice. Kromě juniorských kategorií měl Přerov své zástupce v dospělých i benjamíncích. Závody probíhaly na tratích 200, 500 a 1000 metrů na singlech i posádkových lodí po dvou a po čtyřech. Přerovákům se povedlo získat 5 zlatých, 10 stříbrných a 8 bronzových medailí.

Pokračovat ve čtení “Přerov přivezl 22 medailí”