Aktuality

Z posledního mistrovství republiky se Přerovští závodníci vrací s dalšími mistrovskými tituly

O víkendu se odehrálo poslední Mistrovství České republiky a poslední závod českého poháru. Závody pořádal Nymburk a závodilo se na 5kilometrové trati. Přerovští závodníci vybojovali celkem 13 medailí z toho 2 tituly mistrů republiky.

Pokračovat ve čtení “Z posledního mistrovství republiky se Přerovští závodníci vrací s dalšími mistrovskými tituly”

Rekordní počet přerovských reprezentantů přivezl medaile z Olympijských nadějí

Od 7. do 10. září se konaly v polské Poznani závody Olympijských nadějích, kde naši zemi reprezentoval rekordní počet přerovských závodníků. Byli to Ondřej Neradil, Laura Csomová, Míša Bílková, Terka Jiskrová, Ema Wertheimerová a Vítek Příkopa. Poslední jmenovaný se taky ukázal na začátku července v italském Auronzu na Mistrovství světa juniorů, kde s parťáky z Nymburka dojeli na 6. místě.

Pokračovat ve čtení “Rekordní počet přerovských reprezentantů přivezl medaile z Olympijských nadějí”

Přerov se stal jedním z nejúspěšnějších klubů na mistrovství republiky

Mezi 3. a 6. srpnem se v Račicích konalo Mistrovství republiky v rychlostní kanoistice na krátkých tratí. Přerovští závodníci získali celkově 28 medailí. Nejvíce bylo zlatých a to 11, stříbrných o jednu méně a bronzových bylo sedm. Dorostenci a mladší junioři také bojovali o nominace na olympijské naděje. Vítek Příkopa, Laura Csomová, Terka Jiskrová a Ema Wertheimerová měli nominaci jistou a s velkou pravděpodobností se k nim přidá i Ondra Neradil a Míša Bílková.

Pokračovat ve čtení “Přerov se stal jedním z nejúspěšnějších klubů na mistrovství republiky”

Přerovský závodník Vítek Příkopa jede na juniorské mistrovství světa

O prodloužením víkendu 2. až 4. června se konal třetí český pohár v Račicích. Na závody se vydala pouze starší skupina a zvládla získat celkově 10 medailí. Zároveň se jednalo o nominační závod juniorů na juniorské mistrovství světa v Itálii a Evropy v Portugalsku, která proběhnou v červenci. To se povedlo Vítkovi Příkopovi, který závodil ve starší kategorii a stejně se dokázal nominovat do reprezentační čtyřkanoe.

Pokračovat ve čtení “Přerovský závodník Vítek Příkopa jede na juniorské mistrovství světa”

Přerovští kanoisté reprezentovali Česko v Bratislavě

Od pátku 26. května do neděle 28. května se v Bratislavě konala mezinárodní regata, které se zúčastnilo i osm přerovských závodníků v českých dresech. Přerovští závodníci pomohli českému týmu na třetí místo, pouze za domácím Slovenskem a Německem

Pokračovat ve čtení “Přerovští kanoisté reprezentovali Česko v Bratislavě”